V soboto 23.7.2022 vas vabimo na zelo zahtevno turo na Ojstrico (2350 m). Pohod bosta vodila Izidor Močilnik in Primož Grešovnik.
V nedeljo 19.6.2022 smo bili na pohodu na Peci. V nadaljevanju je poročilo, ki ga je napisala vodnica na pohodu Kaja Kos in fotografije s pohoda.
V nedeljo 19.6.2022 bo naša nova vodnica Kaja Kos imela pripravniško turo po poti “Walter Mory” na Bistriško špico z ogledom okna v Peci in ledene jame. Vabljeni – zanimivo bo.
V soboto 18.06.2022 vas vabimo na pohod na Košutico, ki ga bosta vodila Miran Trop in Primož Grešovnik.
Po obnovi markacij na poti na Uršljo goro v prejšnjem tednu, so markacisti obnovili markacije, pritrdili table in očistili pot med Naravskimi ledinami in Obretanovim.
V soboto 4.6.2022 vas vabimo na Tradicionalni pohod po mlinarski poti, ki ga bo vodila Veronika Viltužnik.
V 13. sezoni gibanja “Gremo v hribe” je v soboto 4.6.2022 na vrsti Uršlja gora. Več o letošnji sezoni si oglejte na povezavi.
Lepo vabljeni!
Poletna pohodniška sezona je pred vrati in naši pridni markacisti so na poti od Naravskih ledin na Uršljo goro obnovili markacije.
Pohod na Ovčji vrh planiran za 28.5. bo izveden v septembru. Točen datum bo sporočen naknadno.
Lep planinski pozdrav in varen korak!